A diákolimpián, sakk sportágban
az országos csapatajnokság döntőjének

III.-IV. korcsoportjában
a leány csapatok között
IV. helyezést értek el a kassás lányok!
Korosztályukban az ország 4. legjobb csapata lettek!

Gratulálunk a fantasztikus teljesítményhez!
Cseh Flóra (7.a)
Havasi Vivien (7.a)
Cseh Petra (7.b)
Havasi Alexandra (8.a)

Szép volt csajok!

Hajrá Kassa!

 
 

2024. április 13-án iskolánk 2 tanulója részt vett a II. Balogh György emlékversenyen, ahol a lány légfegyver kategóriában az alábbi helyezéseket érték el:

Területi versenyen:
Kalamár Anna 8. a II. hely
Kiss Zsófia 7. b III. hely
Országos döntőn:
Kalamár Anna 8. a IV. hely
Kiss Zsófia 7. b VI. hely

Gratulálunk nekik, valamint köszönjük Vona Istvánnak a versenyre való felkészítést.

Image

A PLER-Budapest kézilabda klub legfiatalabb csapatának nyílt edzésén jelen volt Hegedűsné Fábián Ágnes igazgatóhelyettes és az 1.a-s illetve 1.c-s játékosok támogató osztályfőnökei dr. Perger-Knizner Kinga és Bodnár Andrea is! ???‍♂️

További sok sikert kívánunk a játékosoknak, edzőnek és a klubnak!


Ugyan az alsósoknak az időjárás miatt elmaradt az idei kerületi atlétika verseny, de a felsősök csapatai remek eredménnyel zárták és az egyéni versenyzőknek is sikerült kimagasló eredményeket elérniük!

3. korcsoport lány csapat (2. helyezés) 1. Szekeres Alíz 5.c 2. Varga Lili 6.c 3. Zsida Tímea 6.a 4. Gara Bogáta 6.a 5. Lengyel Jázmin 5.a 6. Gajdos Tamara 7.c

3. korcsoport fiú csapat (3. helyezés) 1. Rónyai Levente 5.c 2. Pető Máté 6.c 3. Gerlei István 6.c 4. Kovács Ákos 5.b 5. Barta Szilárd 6.a 6. Buliczák Roland 7.c

4. korcsoport lány csapat (3. Helyezés) 1. Sánta Boglárka 7.c 2. Gerlei Anna 7.c 3. Fűzfa Petra 7.c 4. Molnár Mira 7.c 5. Szabó Lia 8.c

4. korcsoport fiú csapat (3. helyezés) 1. Desics András 7.c
2. Áder Patrik 7.c 3. Kővári Nandor 7.c 4. Áder Dominik 8.c 5. Mikes László 8.c 6. Kiss Krisztián 8.c

Egyéni
Kovács Ákos 5.b (600m 2. hely)
Lengyel Jázmin 5.a (600m 3. hely)
Szekeres Alíz 5.c (600m 2 hely) / (távolugras 4. hely)
Bere Fanni 5.c (kislabdahajítás 3. hely)
Varga Lili 6.c (kislabdahajítás 5. hely)
Pető Máté 6.c (kislabdahajítás 1. hely)
Buliczák Roland 7.c (távolugrás 6. hely)
Gerlei Anna 7.c (300m síkfutas 1. hely / 100m síkfutas 5. hely)
Schulcz Anita 8.b (távolugrás 5. hely / 1500m síkfutás 1. hely)
Kővári Nándor 7.c (kislabdahajítas 1. hely / súlylökés 4. hely)
Kiss Krisztián 8.c (300m síkfutás 1 hely / távolugrás 4. hely)
Mikes László 8.c (300m súlylökés)
Áder Dominik 8.c (1500m síkfutás 3. hely)

Hajrá Kassa! ??‍♂️❤️?


2024. május 10-én rendezték meg az ORSZÁGOS „KÖRNYEZETISMERET
– KÖRNYEZETVÉDELEM” csapatversenyt Miskolcon, melyen iskolánk 2.a
osztályos csapata I. helyezést ért el.
A Mackók csapat októbertől kezdődően egy 3 fordulós levelezős versenyen vett
részt, amelyen az ország minden részéből összesen 45 csapat indult. A döntőbe
végül 10 csapat jutott be. A miskolci versenyen a gyerekeknek egy
„Villámkérdéses” és két feladatlapos fordulón kellett összemérni tudásukat.
Külön dicséret illeti meg a Mackó csapat tagjait, mivel 2. osztályban nincs
környezetismeret tantárgy, így szakköri keretek között kellett felkészülniük,
elsajátítaniuk tudásukat.
A csapat tagjai: Nagypál Enikő, Kocsor András, Poroszlai Márton

Felkészítő pedagógus: Papp Annamária

Gratulálunk a kitartó, szorgalmas munkájukhoz!

Május 8-án, iskolánk 7.a osztályos tanulója a 
Magyar Sport napja alkalmából rendezett gálán önkormányzati elismerést kapott kiemelkedő sport teljesítményéért.

Gratulálunk a remek sport sikerhez.

Hajrá Boti, hajrá Kassa!


Diákolimpia 
Budapesti Sakkcsapat Bajnokság
III.-IV. korcsoport
Leany
I. helyezés 
Gratulálunk a fantasztikus teljesítményhez!
Cseh Flóra (7.a)
Havasi Vivien (7.a)
Cseh Petra (7.b)
Havasi Alexandra (8.a)
Szép volt csajok!
Hajrá Kassa!

Image

A költészet napjára...


Ebben a tanévben 42 tanuló jelentkezett a megmérettetésre 52 verssel.
Alsós első helyezett: Poroszlai Márton (2.a)
Felkészitő tanára: Papp Annamária

Tavaszi kirándulás


Egy szép tavaszi napon, gyönyörű napfényben,
Letértem utamról Eger közelében. Letelepedtem
egy tölgyfa tövében,
s elmerültem a természet szépségében.

A végtelen mező közepén feküdtek az őzek,
távol álljon tőlem, hogy megzavarjam őket.
Hívogattak kedvesen, tartsak velük bátran, de
sok látnivaló várt még a határban.

Egy pózna tetején rétisas tűnik fel, érzem,
hogy engem figyel a hatalmas szemével.
Az üregi nyúl, ahogy a sast meglátja,
visszaszalad gyorsan földbe vájt odújába.

Egy tó közelében gólyák kelepelnek, a
fecskék is a fészkükbe visszatérnek. Jó
hír ez a tavaszt váró gazdáknak,
nem úgy a parton kuruttyoló békáknak.

A nap nyugodni készül, én is elindulok,
csodás élményekkel hazafelé tartok.
Jövőre is megteszem ezt a szép utat, a
messzeségben Eger vára hívogat.

A Kassa koszorús költője


A 2023-24-es tanévben Hernáth Bence (7.a) tanulónk lett.
Felkészitő Tanára: Bognárné Szarka Andrea

Az élet kertje

 
Visszaemlékszem arra az évre,

Amikor először láttam a bácsit, ki hasonlított Mr. Beanre. Kisgyerek
voltam még, kíváncsi.
Miért kellett magamat a Losonc utcában találni?

Gazdagnak hihettem, mert volt sok szép virága.
S ő a virágok ura, a kert a világa.
Ám nem amolyan rossz uralkodó, Inkább
mindig a népével foglalkozó.

Az Üllői út bűzéből felszállt allatvalóinak illata S
most odakint mintha gazokat irtana
Mert a gaz: ellenség
Elrontja virágai jóllétét.

A virág évelő, de ő nem az,
S félek, pár év múlva ellepi kertjét a gaz.
Azzal nyugtatom magam: a növény tovább él S
magával hordozza fiatal lelkét.

Mert ugyan a bácsi már idős, De
szívén a virágok közé vágyik
Lelkén nem fogott az idő
Teste viszont nyáron is fázik.

Felnőttem, de csak addig hogy megértsem:
Komoly fejjel -így szemlélve-
Lehet, magányos volt,
S társaságát a növényeiben lelte.

Esetleg a felesége?
Igen, mintha a virágban ő „élne".
Így sokkal szomorúbb a történet,
De legalább van vége.

A férj gondoskodik szerelméről Aki
csodálja odafentről, az égből,
Személye máig titok.1
De gondolatban vele vagyok.

Ami biztos: ő még él
És virágaival a Haláltól biztos nem fél.


Iskolánk sem marad ki az idei Futókörök napjából.

Kis csapatunk diákok, szülők és kollégák egyaránt nagyon szorgalmasan gyűjtögették a köröket, kilométereket.

263 körrel vagyis 289 km-rel járultunk hozzá kerületünk sikeréhez.

Lengyel Jázmin 5.a osztályos tanulónkat külön ki kell emeljük, aki 54 körrel az abszolút női kategória II. helyezettje lett.

Köszönjük és gratulálunk mindenkinek!

A tesi eredmények mellett fantasztikus teljesítmények születtek az angol nyelv területén is a Kassában:
A LanguageCert Reading (olvasásértés) és Listening (hallott szövegértés) B2-es középfokú angol
nyelvvizsga szint követelményeit az iskolai vizsgán sikeresen teljesítették többen is:

8.a
Havasi Alexandra
Kalamár Anna
Nagy Kristóf
Piróth Benedek
Tóth Kornél Áron
Tóth Milán
Vámos Dániel Zsolt

8.b
Bognár Kinga Lilla
Horváth Jázmin Anna
Letenyei Kata Tímea
Molnár Ákos István
Nagy-Mátyás Amélia Nóra
Probst Lilla

8.c
Sárossy Kata
A LanguageCert Listening (hallott szövegértés) B2-es középfokú angol nyelvvizsga szint
követelményeit az iskolai vizsgán sikeresen teljesítette. 

8.a
Goger Ákos
Hittmann Péter Tibor
 
A felsorolt tanulóink, az angol nyelvben nyújtott kiemelkedő teljesítményükért  igazgatói dicséretben részesültek!
 
Gratulálunk!

Image

ELKÉPESZTŐ SIKER ÉS MÉG NINCS VÉGE!!!

Iskolánk 3.korcsoportos leány kézi csapata a budapesti 2. helyezés után az országos elődöntőbe jutott!

A remek sikert elérő lányok névsora:
:Gajdos Tamara 7.c, Szekeres Alíz 5.c, Bere Fanni 5.c, Hevesi Zsófia 5.c, Reviczki Míra 5.a,Illés Rédei Kira 5.a, Varga Lili, 6.c, Takács Anna5.c, Simon Lilla 5.c, Szúcs Asztrid 5.c, Márkus Schütt Vivien 3.a, Raffai Fruzsina 3.a

Csak így tovább!

Hajrá csajok, hajrá Kassa!

Image

Iskolánkat három ötödik osztályos tanuló képviselte 2024. március 21-én a Kandó Téri
Általános Iskolában, a tankerületi angol nyelvi versenyen.
  • Villás Anna Ilona 5.a osztályos tanuló 39 versenyző közül a XVIII. XIX.XX. kerületek versenyében a 9. helyezést a XVIII. kerületben 7. helyezést ért el.
  • Simon Lilla 5.c osztályos tanuló a három kerület versenyében 13. helyen és a XVIII. kerületben 9. helyen végzett.
  • Tóth Csenge 5.c osztályos tanuló a 15. helyen, a XVIII. kerületben a 12. helyen végzett.
A tanulók önként, lelkesen jelentkeztek és készültek fel a versenyre. Teljesítményükre büszkék vagyunk, hiszen a sok évközi nehézség ellenére is remek helyezést értek el.
A versenyzőket Lukács Zsuzsa tanárnő készítette fel!
 
Köszönjük!
A versenyzőknek szívből gratulálunk!


Újabb siker!

Uzsoki-Tóth Lilien, iskolánk 8.c osztályos tanulója a Kyokushin karate utánpótlás OB versenyén, kategóriájában I. helyezést ért el.

Gratulálunk, Lili!


A Havasi (Vivi és Szandi) és a Cseh lányok (Petra és Flóra) korosztályukban a Kassa, a kerület, a főváros és az ország legjobb sakkozói közé tartoznak már évek óta.
Lassan eljutunk oda, hogy az lesz a hír ha nem lesz róluk budapesti, vagy országos hír.
Most van és nem is akármilyen:
A diákolimpia budapesti, egyéni küzdelmeiben
a IV. korcsoportban Havasi Alexandra 4. helyezett lett,
a III. korcsoportban Havasi Vivien 2. helyezett lett Cseh Petra 9. helyezést ért el!

Nagy szeretettel gratulálunk!

Irány az országos döntő!

Nincs megállás a Kassás Bajnokgyárban!!!!
 
Csodálatos budapesti eredményről érkezett hír:
 
Pataki Regina 7.b osztályos tanulónk, a budapesti mezei futó diákolimpián VI. helyezést ért el a IV. korcsoportban.

Gratulálunk a szuper teljesitményhez!


Fantasztikus eredmény született a diákolimpia IV. korcsoportjának 100 méteres mellúszásában:

Szabó Lia, iskolánk végzős tanulója, a VII. helyet szerezte meg.

Magyarország 7. legjobbja!

Szívből gratulálunk!

Hajrá Lia!

Hajrá Kassa!


Óriási sportsiker a Kassában! Uzsoki-Tóth Lilien 8.c-s tanulónk a Kyokushin Karate diákolimpia országos döntőjében szerezte meg újabb aranyérmét amivel a serdülő lány kumite kategóriában ismét az ország legjobb versenyzőjének mondhatjuk.

Szívből gratulálunk a kimagasló teljesítményéhez!

Hairá Kassa!


A kerületi kézilabda diákolimpia fiú kategóriájában a III. és a IV. korcsoportban is első helyezést értek el a mieink.

A III. korcsoportos csapat tagjai:
Acsádi Ferdinánd 4.c
Pusztai Botond 4.c
Tóth Botond 4.c
Vilhelm Noel 4.c
Bordás Balázs 5.a
Kőszegi Dominik 5.a
Probst Levente 5.b
Rónyai Levente 5.c
Dóra Ákos 6.a
Nagy Máté 6.a
Balázs Benedek 6.b
Áder Benjámin 6.c
Pető Máté 6.c

A IV. korcsoportos csapat tagjai:
Dóra Ákos 6.a
Nagy Máté 6.a
Áder Benjámin 6.c
Pető Máté 6.c
Kékesi Botond 7.c
Szvétek András 7.c
Tancsin Bence 7.c
Áder Dominik 8.c
Török Ákos 8.c

Szívből gratulálunk a teljesítményükhöz!

Hajrá Kassa!


A hagyományos kerületi futóversenyen közel 50 fős alakulattal képviseltette magát a Kassa suli: 46 gyerek és 3 felnőtt futott az iskola színeiben.
 
A serdülő lányoknál: II. helyezett lett: Pataki Regina
 
A gyermek 2 korcsoportban I. helyezett lett  Szekeres Alíz
 
Az újonc lányoknál: III.helyezést ért el Szekeres Kata
 
Mindenkinek nagy szeretettel gratulálunk!

Galéria

HA TORNA....AKKOR MI MÁS?
KASSA!!!!!
GRATULÁLUNK SZÍVBŐL!!!
 
I. korcsoport fiú 3. helyezés: csapat
Letenyei Vencel,Barta Zoltán, Molnár Medárd, Gulyás Dániel, Pósa Bálint
 
II. korcsoport 3. helyezés csapat:
Letenyei Olivér, Acsádi Ferdinánd, Jakab Máté, Vályi Nimród, Gyenes Samu,Molnár Csongor
 
II. korcsoport Egyéni helyezett Letenyei Olivér 4. helyezés
 
IV. korcsoport: Bánki Márk 1. helyezés

 
 
 
 

Újabb elképesztő KASSÁS siker!
Torna!
 
I. korcsoport lány: 3. helyezés
Tóth Bori  1.c
Balogh Luca 1.c
Varga Luca 1.c
Janák Orsolya 2.a
Csapi Olívia  2.a
Nagy-pál Janka 2.a
Böszörményi Emese 2.a
 
II. korcsoport lány: 5. helyezés
 Attainni Habiba 3.c
Kovács Sophi. 3.c
Kóródi Zoé.   3.c
Tompa Natália 3.c
Krajcsovics Luca 4.c
Forintos Letícia  4.c
 
III-IV. korcsoport lány: 1. helyezés
Buliczák Adrienn 5.b
Szabó Alexandra 5.b
Magyar Laura 6.c
Böszörményi Kinga 8.c
 
Szabó Alexandra 5.b - egyéni összetett kerületi 3. helyezett!
 
HAJRÁ CSAJOK!
HAJRÁ KASSA!


Tóth-Szalay Noèmi 6.a osztályos tanulóink a kerületi diákolimpián judo sportágban arany és bronzérmet szerzett.

Szívből gratulálunk a fantasztikus eredményhez.

Hajrá Kassa!!

Image

Ismét egy kerületi arany!

A diákolimpia IV. korcsoportos sakk csapatbajnokságán aranyérmet nyert a leány csapatunk Cseh Flóra (7.a), Cseh Petra (7.b), Havasi Alexandra (8.a) és Havasi Vivien (7.a) összetételben.

Irány a megyei döntő!

Szép volt csajok!

Hajrá Kassa!


Süveges Renáta 3.c-s tanulók az idei szezonban kezdte el a téli sportágak egyikét a snowboardot. Első versenyén máris harmadik helyezést ért el úgy hogy az idősebb korosztályban indult.

Szívből gratulálunk a teljesítményéhez!

Hajrá Kassa!


A kerületi magasugró diákolimpián olyan kiemelkedő eredményt értek el tanulóink, aminek köszönhetően összeredményben messze megelőztük a többi kerületi iskolát.

III. korcsoport lány
Zsida Tímea 6.a 1.helyezés?
Ricsán Regina 6.a 3.helyezés ?

III. korcsoport fiú
Barta Szilárd 6.a 1.helyezés?
Buliczák Roland 7.c 2.helyezés?

IV. korcsoport lány
Fűzfa Petra 7.c 2.helyezés?

IV. korcsoport fiú
Desics András 7.c 1.helyezés?
Áder Dominik 8.c 4. helyezés

Szívből gratulálunk a teljesítményükhöz!

Hajrá Kassa! 

Image

"Tiszán innen Dunán túl" országos népdaléneklési verseny kerületi versenyén ARANY MINŐSÍTÉST szerzett, s ezzel öregbítette iskolánk hírnevét - Néger Barbara 8.a osztályos tanulónk.

Image

Újabb elképesztő kassás úszó siker!

A budapesti úszó diákolimpián leány IV. korcsoportban, Szabó Lia (8.c) 100 m mellúszásban I. helyet szerzett, majd 100 m gyorson IV. helyen csapott a célba!

Tiszta szívből gratulálunk!
Köszönjük Lia!

Hajrá KASSA


A budapesti úszás diákolimpia I. korcsoport egyéni fiú kategóriájában Urbán Mirkó 3.c osztályos tanulónk 50m mell versenyszámban bronz érmet szerzett, míg 50m háton pedig IV. helyezést ért el. Ezzel kvalifikálta magát az országos döntőbe!
Szívből gratulálunk a teljesítményéhez!
Hajrá Kassa!

Image

Ismét büszkék lehetünk! Remek sikert értek el a kassások a kerületi sakk diákolimpián: III. korcsoport, maximum pontszám, első hely
IV. korcsoport, maximum pontszám, első hely
A III. korcsoportban Havasi Vivien (7.a) kerületi első hely A IV. korcsoportban Havasi Alexandra (8.a) kerületi 1. hely, Cseh Petra (7.b) kerületi 2. hely

A lányok mellett indult még a diákolimpián Rónyai Levente( 5.c) tanulónk is, aki teljesen hobbi sakkozóként (otthon játszik az apukájával) 20 versenyzőből a 8.lett. Gratulálunk a különleges teljesítményéhez
GRATULÁLUNK SZERETETTEL!

 

A kerületi röplabda III. korcsoport lány diákolimpián csapatunk bronz érmet szerzett! A csapat tagjai: Buliczák Adrienn 5.b Bere Fanni 5.c Simon Lilla 5.c Szabó Zsanka 5.c Takács Anna 5.c Vass Léna 5.c Gara Bogáta 6.a Ricsán Regina 6.a Varga Lili 6.c Szívből gratulálunk a teljesítményükhöz! Hajrá Kassa!


Image

Ez nem kerületi!
Ez nem budapesti!
Ez országos!
A diákolimpia vívás küzdelmeinek, női párbajtőr fegyvernemében 7. helyet harcolt ki Pataki Regina 7.b osztályos tanulónk!
Gratulálunk a 2024-es év első országos sikeréhez!
Szép volt Regi!
Hajrá Kassa!

Image

Újra és újra a Kassa!
Megint remekeltek a kassások!
Most a IV. korcsoportos kerületi úszó diákolimpiáról hoztunk el több érmet is!
Fiú váltó: I. helyezett lett
Csapattagok voltak:
Gyimesi Zétény 7.a, Sági Csanád 7.a, Desics András 7.c, Áder Patrik 7.c
Fiú hátúszásban II. helyezést ért el
Áder Patrik 7.c osztályból
Lány gyorsúszásban és lány mellúszásban két: III. helyezést hozott el
Szabó Lia a 8.c-ből
Egyéni gyorsúszásban indult még és iskolánkat képviselte:
Berzlánovich Kitti 7.c, és Gyimesi Zétény 7.a
Minden versenyzőnek szívből gratulálunk!
Hajrá Kassa!


A kerületi kosárlabda IV. korcsoport lány diákolimpián csapatunk arany érmet szerzett! A csapat tagjai: Kincses Leila 7.c Jakab Lotti 7.c Krajcsovics Panna 7.c Gerlei Anna 7.c Gajdos Tamara 7.c Sánta Boglárka 7.c Szívből gratulálunk a teljesítményükhöz! Hajrá Kassa! ?❤️?
Image

Újabb kassás úszósiker a diákolimpián!
Egy versenyen 2 aranyérem!
 
III.korcsoportban

hátúszásban      
 I.helyezett  Váczi Viktória 6.b
ugyanott gyorsúszásban  
 I.helyezett   Váczi Viktória 6.b 
 
Gratulálunk Viki!
Szenzációs volt!

Image

Uzsoki-Tóth Lilien 8.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el a 17. kerületi Mikulás kupán serdülő lány kategóriában 239 indulóból.
Szivből gratulálunk neki!


Uzsoki-Tóth Lilien 8.c osztályos tanuló 2. helyezést ért el a DANA kupán.
Szivből gratulálunk neki!


Pénteken zajlottak a kerületi diákolimpia küzdelmei ÚSZÁS sportágban remek kassás sikereket hozva.
 
I. korcsoportban, fiú mellúszásban, I.helyezett szerzett 
Urbán Mirkó 3.c osztályos tanulónk.
Ugyancsak ebben a korcsoportban, a fiú hátúszásban ismét Urbán Mirkó szerzett 1. helyet
 
A lányoknál mellúszásban Nagypál Enikő a 2.a osztályból ért el nagyszerű IV. helyezést.
 
Gyorsúszásban remekül helyt állt Kun Hanna a 2.c osztályból
 
Tiszta szívünkből gratulálunk az úszók csodás teljesítményéhez!

Image

Janák Orsolya 3. helyezést ért el a “5 éves a Mesélő gyümölcsliget” rajzversenyen.
 
Szívből gratulálunk 

Image

3. korcsoportos leány kosárlabda csapatunk a kerületi bajnokságon ezüst érmet szerzett!
Szívből gratulálunk az újabb Kassa sikerhez!
 
Csapat tagjai voltak:
Hevesi Zsófia (5.c ), Bere Fanni (5.c ), Szekeres Alíz (5.c ), Takács Anna (5.c ), Szabó Zsanka (5.c ), Simon Lilla (5.c ),  Jakab  Zoé (5.a), Varga Lili (6.c), Ricsán Regina (6.a), Gajdos Tamara (7.c)

Image

2023.10.28.-29.-én Budapesten megrendezésre kerülő Rúd és Légtorna Sport & Szabadidős Országos Bajnokságon iskolánk 3.c osztályos tanulója Tóth Csenge Zselyke Silk Haladó Varsity kategóriában elhozta a magyar kupát ??és az új szerén, amit nyár óta űz karika Kezdő Varsity kategóriában pedig 3. helyezést ért el.?
Szívből gratulálunk a teljesítményéhez!

Hajrá Kassa!


Iskolánk 5.c osztályos tanulója, Rónyai Levente a 19. Üstökös (országos korosztályos) kézilabda kupán az FTC csapatának tagjaként aranyérmet nyert.

Gratulálunk a szép sikerhez!

Image

Gerlei István iskolánk 6.c osztályos sportolója az országos NATO futófesztiválon, a 14 év alatti versenyzői kategóriában 1. helyezést ért el. 
Sok szeretettel gratulálunk a sikerhez!


Hatalmas siker a Kassában!

Uzsoki-Tóth Lilien 8.a osztályos tanulónk l. helyezést ért el a 
ll. Shihan Kálmán Furkó Memorial Torunament világbajnokságon!

Szívből gratulálunk a sikerhez!

Június 2024
H K Sz Cs P Szo V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

ELÉRHETŐSÉGEINK

1185 Budapest, Kassa u. 175-181.

Telefon: (1) 292-1408, (30) 357-7029

E-mail: titkarsag@kassaiskola18.hu

OM-azonosító: 035125

Külső-Pesti Tankerületi Központ Facebook oldala