Az idei tanév sem múlik el kiemelkedő tanulmányi siker nélkül.
A 4.a osztály „Mackó” elnevezésű csapata az Országos „Környezetismeret-környezetvédelem” csapatversenyről elhozta a „Különdíjat” és megszerezte az I. helyezést.
Szívből gratulálunk és nagyon büszkék vagyunk rátok!
A csapat tagjai voltak:
- Kocsor András
- Nagypál Enikő
- Poroszlai Márton
Felkészítő pedagógus: Papp Anna
Egy szív, egy Kassa! ![]()
![]()







